Peugeot 106 by Jakub106gti

Vyberte každý týden z 5 aut to nejlepší

Moderátor: Eiffel

Zamčeno
milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Peugeot 106 by Jakub106gti

Příspěvek od milosh »

Jedná se o Peugeot 106 GTI(S16) 1.6 16V 87kW (118PS) v sérii. Barva je zlatá metalíza.
Auto jsem koupil v hodně slušném stavu před cca 2 lety a za tu dobu si ho postupně upravuji k obrazu svému.
Hned po zakoupení jsem dal ztmavit okna. Vyhodil jsem koberečky a nechal si ušít nové na míru.
Celé auto jsem snížil o 4 cm – předek kratší pružiny a zadek přesazena torzní tyč.
Do nového laku šla přední kapota omlácená od kamínků.

Zakoupil jsem boční blikače (diody) a zadní světla JDM BLACK. Přední angel eyes typ JDM BLACK + led diody na denní svícení od značky JOM jsem instaloval o rok déle.

Na autě jsou kolečka značky ATS exclusive line( 15 palců šířka 6.5 palce) a pneumatiky
SEMPERIT speed life 195/45R15. Brzdy jsou lakovány do červeného odstínu.

Vyměnil jsem šedý koberec za červený z modelu 1.3 rally sehnal sportovní stavitelné sedačky značky OTTO RACING ( zatím nejsou v autě ale u čalouníka).
Přední brzdové kotouče jsou značky BREMBO, zadní kotouče jsou snad ještě origo.

O hudbu se stará rádio PANASONIC CQ-C8301N zesilovač Magnat 2000 XL – přední repro vyměněno za PIONEER a do zadního plata z MDF desky pokryté koženkou putovaly ovály značky SONY.
V kufru se posadil 12“ bassreflex SPECTRON (300W).

Pod kapotou je sportovní kit přímého sání,NKG svíčky a rozpěra mezi tlumiče RACELAND, odstranil jsem katalyzátor a byl instalován sportovní nerezový výfuk.

V plánu na letošní rok: instalace sedaček a 4 bodových pásů
sportovní svody 4-2-1
tepelně více odizolovat kit přímého sání
přečalounit zadní sedačky.
na 400m se dostat pod 15 sec:-)


Nějaké provozní informace – zrychlení je kolem 8 sec. max rychlost cca 220 dle tacho.
spotřeba kolem 9 litrů ale dá se jezdit i za míň – mě však baví to točit:)

Jinak auto jezdí převážně v létě o víkendech když mám chuť se svézt a občas na nějaký ten sraz. Přes týden mě slouží bud služebák nebo Pražská MHD:-) V zimě mám značky v depozitu.

zasílám pár fotek pro představu

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Auto týdne“