UKRADENO VW SCIROCCO - NALEZENO

Ukradli vám auto nebo vykradli?

Moderátoři: Kane13, tholis

Odpovědět
Uživatelský avatar
deywis
Příspěvky: 608
Registrován: 15 zář 2008 17:09
Bydliště: Vyškov

UKRADENO VW SCIROCCO - NALEZENO

Příspěvek od deywis »

pánové a dámy, dnes sem u nás na foru narazil na tuhle zprávu:
Zdravim, potrebuji pomoc, clovek ktereho vidite na fotce, mi dnes rano 8.11. ukradl VW SCIROCCO. stalo se tak v sest rano a v 6:48 tahkoval ve Dvore Kralove benzin a odjel smer Trutnov. prosim o pomoc pri hledani teto osoby nebo auta. informace vedouci k nalezeni nebo dopadedeni odmenim. ineormace volejte na nize uvedene tel. cislo 774 225 588 nebo na policii. dik moc Svoboda.

dle fotek je to auto nepřehlédnutelný, jedná se o zender bodykit, ten borec k tomu měl i veškerou dokumentaci. motor v tom byl DX, údajně naladěnej na 140kobyl. dávám to sem aby o tom vědělo co nejvíc lidí a pomohli bysme mu to najít, kdyby náhodou někdo to auto spatřil.
Přílohy
3307478_1.jpg
3307478_1.jpg (109.77 KiB) Zobrazeno 2888 x
3307478_2.jpg
3307478_2.jpg (139.94 KiB) Zobrazeno 2888 x
3307478_3.jpg
3307478_3.jpg (143.11 KiB) Zobrazeno 2888 x
OpenWine.cz - jedinečná vína z Chille, Argentiny a Uruguaye dodávaná přímo od výrobce. V případě většího odběru využijte množstevní slevy. Kontaktujte mne prostřednictvím soukromých zpráv.

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od Conscious »

nestálo to u silnice na dehtově? :? Jsem tam vídal něco takovýho,stejná barva... mno tady okolo takových aut moc není takže to bylo stopro ono. :? když uvidim,dám echo 8)
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Uživatelský avatar
Michal Puš
Příspěvky: 174
Registrován: 17 úno 2006 18:09
Bydliště: Nemojov
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od Michal Puš »

uvidím a volám.... OT: nebylo na prodej??
Peugeot 106 1,2i prodán
Peugeot 106 rally 16V 87KW zatím....

Uživatelský avatar
deywis
Příspěvky: 608
Registrován: 15 zář 2008 17:09
Bydliště: Vyškov

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od deywis »

bylo a údajně prý ještě je :wink:
OpenWine.cz - jedinečná vína z Chille, Argentiny a Uruguaye dodávaná přímo od výrobce. V případě většího odběru využijte množstevní slevy. Kontaktujte mne prostřednictvím soukromých zpráv.

Uživatelský avatar
pajiki
Příspěvky: 405
Registrován: 07 led 2008 10:08
Bydliště: Šiškof
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od pajiki »

nasel jsem ho hehe, telefonicky se to řeší
GIV VRT ALH

mirinda
Příspěvky: 562
Registrován: 29 čer 2006 08:49
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od mirinda »

to je super 8)
Hádání se na netu je jak zavod postizenych, i kdyz vyhrajes porad zustanes debilem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
AlesShi
Příspěvky: 1647
Registrován: 03 led 2006 22:36
Bydliště: praha

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od AlesShi »

pajiki píše:nasel jsem ho hehe, telefonicky se to řeší
hustokrutost
máš plnou tašku jó máš?

Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od lefi »

Tak se našlo mezi hloubětínem a černym mostem na Praze 9-Lehovec.Právě ted už jsou u toho policajti..

Uživatelský avatar
Ondráš_
Příspěvky: 38
Registrován: 02 led 2009 14:56
Bydliště: Prostějov

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od Ondráš_ »

Zavázat ho ke stromu a ukopat mu hlavu tomu cabánkovi... :P
MK II 1,6 GTD........No smoke, No fun.... :-)

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od pavelini »

No ta kraso , to je kotel. hlavne ze se naslo. Husty......
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
pajiki
Příspěvky: 405
Registrován: 07 led 2008 10:08
Bydliště: Šiškof
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od pajiki »

samo se nenašlo jak píše Lefi :roll:

ale jinak pájo byla to celkem náhoda, nasranej z ucpaný Prahy jsem to zkoušel objet a ejhle..... 8) :lol:
GIV VRT ALH

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od pavelini »

Taky ne nadarmo se ti rika, los pajiki pragls mafios agipos. Ne vazne, tak snad nas informujete dal, co ten kreten atd atd
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od lefi »

pajiki píše:samo se nenašlo jak píše Lefi :roll:
:roll:

Uživatelský avatar
Yurii
Příspěvky: 687
Registrován: 28 kvě 2007 14:43
Bydliště: Praha 2

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od Yurii »

Super ze se nasel ;) Prejum jiteli hodne stesti a min smuly... spokoji se policie s tim ze si muzou odskrtnout auto jako nalezeny nebo budou hledat i typka co to ukrad?
Pětka f kombajnu

Uživatelský avatar
Michal Puš
Příspěvky: 174
Registrován: 17 úno 2006 18:09
Bydliště: Nemojov
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od Michal Puš »

jsem rád že se našlo 8)
Peugeot 106 1,2i prodán
Peugeot 106 rally 16V 87KW zatím....

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od Takeshi »

policie zase standard nic nenajde,je lepší to poslat na všemožný fora,no samo nejvíc na tf 8)

nevimnevim
Příspěvky: 2
Registrován: 12 lis 2009 14:02

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od nevimnevim »

Pro všechny, kterým ukradli auto z kategorie "k tunění" jako todle šíro, tak hledejte Satalice, Prosek - popřípadě poblíž například ten Čerňák....Ten kokot co to krade, jak je na tý fotce, už dlouhodobě krade tyto auta. Policie s tim nehodlá nic dělat -jako vždy protože se ho bojí víc než on jich- a lidi jako já se tomu radši vyhýbaj jelikož život a zdraví je pro mě cenější než cokoliv jinýho.

Uživatelský avatar
lefi
Příspěvky: 1784
Registrován: 16 črc 2006 21:40
Bydliště: PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od lefi »

nevimnevim píše:Pro všechny, kterým ukradli auto z kategorie "k tunění" jako todle šíro, tak hledejte Satalice, Prosek - popřípadě poblíž například ten Čerňák....Ten kokot co to krade, jak je na tý fotce, už dlouhodobě krade tyto auta. Policie s tim nehodlá nic dělat -jako vždy protože se ho bojí víc než on jich- a lidi jako já se tomu radši vyhýbaj jelikož život a zdraví je pro mě cenější než cokoliv jinýho.
majitel toho scira ho hledá,takže kdyby jsi měl nějake info o tom člověku,tak dej vědět

nevimnevim
Příspěvky: 2
Registrován: 12 lis 2009 14:02

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od nevimnevim »

asi o 4 posty víše je psané že ho našli na tom čerňáku...chtěl jsem zavolat z budky ale pak jsem se na to radši vy*** s těmadle lidma neni žádná prdel :( Jo a možná by tam mohl být i ten hyundai nevim jestli tendle ale nakej hyundai prej taky prosel jeho rukama

madaro
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2009 17:00

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od madaro »

Ahoj lidičky :D ¨ano šíro máme a všem strašně moc děkujem za jakoukoli pomoc a ochotu kterou projevili a snažili se nám pomoct.Ale bohužel policajti to zmrvili,věděli jsme že ten krypl se pohybuje mezy Prosekem a Čerňákem,a auto se našlo na Čerňáku.Bohužel nemůžem nic moc rozebírat k vůli vyšetřování,ale upřímně to co jsme včera zažili s policií tak to je bez komentáře...auto jsme si nechali zajistit a zalepit a odvezli jsme ho na kriminálku k nám,tady mají zájem to řešit,a jednají supr,narozdíl od policajtů v Praze :(
Ano šíro stálo na Dehtově :D
A prosím moc človíčka který ví kde by ten hajzl mohl bejt k chycení,prosímtě ozvy se nám na 774225588,775668844 nebudeš nikde figurovat,ale bohužel musíme fakt potvrdit tvoje slova že to je dobrej krypl,protože mu v autě krom jinejch věcí! zůstalo hlavně nářadíčko!....a věříme tomu že jsme nebyli první ani poslední!a to jak šíro dokázal zkurvit za dva dny bych mu schutí ukopla hlavu Martina

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od m.artty »

Jediný řešení, chytit ho... odvést ho někam kde to nezná (mimo civilizaci), dát mu přes držku a nechat ho tam.... Policie ho určitě bude vyšetřovat na svobodě, potom se on někam ztratí a nakonec to pomalu vyšumí, jako většina podobných případů.
Aspoň, že se to auto našlo 8)
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

madaro
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2009 17:00

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od madaro »

Ano chytit ho,dobít ho tak že se už nehne,včera když jsme byli na parkovišti kde mají policajti nalezený auta a viděli jsme kolik jich tam je a hlavně jakých,tak jim opravdu rovnou zpřerážet ruce aby si už neutřeli ani zadek :twisted:
a mi jsme rádi že se auto našlo,a doufáme že toho krypla chytnem.Jsme ze Dvora Králové a nepochopim proč na masírování si jel pro auto až sem a ještě takový,je to prostě idiot!Další věc je ta že pravděpodobně někomu očesal trojkovýho golfa tmavě fialové barvy a nebo má v plánu ho někde ukrást(byla to jedna z věcí co si policajti zajistili v autě....Lidičky koukejte,protože dokud se nechytí tak toho asi nenechá!
Naposledy upravil(a) madaro dne 12 lis 2009 22:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od Globus »

Co je to za přizdisráče? Možná by se nějaká páka našla.... kdyžtak PM
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

luke.bean
Příspěvky: 1355
Registrován: 11 bře 2006 16:38
Bydliště: Praha venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od luke.bean »

nevimnevim píše:Policie s tim nehodlá nic dělat -jako vždy protože se ho bojí víc než on jich
možná by jsi se měl zamyslet něž něco napíšeš :roll:

je tu taky nějaký zákon kteý nařizuje co jo a co ne.. pak policie víc nezmůže tak hned na ně neházejte špínu 8)
QUATTRO 309 kW

madaro
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2009 17:00

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od madaro »

Nikdo neřiká že jsou úplně k ničemu,ale to jak odvedli zajištění auta v Praze a v jakym stavu jsme si měli převzít auto je katastrofa!!!příjde vám normální pohádat se s policajty,podepsat papír že si auto přebíráme ale i s důkazy a vezem ho na kriminálku sem protože tady jsou ochotní to řešit?!pomoct nám?!a nebejt Vás fajn lidiček tak jsme to auto asi už nenašli :potlesk: jo,a myslis ze zakon rika ze ne,nezadrzet pachatele? a nebo ze ja,nebo teda mi vsichni sme jednali protipravne????????

Uživatelský avatar
Yurii
Příspěvky: 687
Registrován: 28 kvě 2007 14:43
Bydliště: Praha 2

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od Yurii »

Ano v mem pripade to bohuzel vypada podobne... pred 14 dny mi ukradli auto, kdyz sem jim primo pod nos serviroval stopy (oznameni o tom kde stoji auto s poklicema a volantem z myho auta) tak mne nejdriv rekli ze uz tam nikoho nemaj a at zavolam zitra, tak jsem volal druhy den a typak co mel na starosti spis si na mne se slovy ze vubec nema cas vzal telefon ze mi zavola a ani mne nevyslech... nezavolal ten samej den sem tam volal jeste dvakrat protoze sem to auto zase potkal a pokazdy ze nic...
Reknete ma tohle vubec cenu? Priste az mi neco ukradnou tak se na to vyseru a budu to hledat sam presne jako to delam ted protoze plicajty to nezajima..

Prominte za ten vylev ale nemo sem si pomoct tyhle zkusenosti sou jeste prilis cerstvy.
Pětka f kombajnu

madaro
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2009 17:00

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od madaro »

Ahoj
Yuri,to neni výlev ale holá pravda.My na tom byli úplně stejně,měli ho podnosem tři dny a nebýt kluků kteří nám dali vědět,tak ho nemáme!!!

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: UKRADENO VW SCIROCCO

Příspěvek od tholis »

To že ho nemohou zadržet a umístit do vazby většinou není výmysl policistů, ale státního zástupce, kterej je v 80% případů bejvalej učitel před penzí..
" www.autowerks.cz "

Odpovědět

Zpět na „Ukradeno“